Jornada 1
CE La Salle Figueres Alevi
-
23/10/2022 12:00
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ ALEVÍ
FC.BORRASSA ALEVI
-
22/10/2022 15:00
CE LLANÇÀ ALEVÍ FEMENÍ
AE ROSES ALEVÍ
-
23/10/2022 11:15
FC Bàscara ALEVÍ FEMENÍ
Jornada 2
FC.BORRASSA ALEVI
-
30/10/2022 10:30
CE La Salle Figueres Alevi
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ ALEVÍ
-
29/10/2022 11:30
AE ROSES ALEVÍ
CE LLANÇÀ ALEVÍ FEMENÍ
-
30/10/2022 11:00
FC Bàscara ALEVÍ FEMENÍ
Jornada 3
CE La Salle Figueres Alevi
-
06/11/2022 12:45
AE ROSES ALEVÍ
FC Bàscara ALEVÍ FEMENÍ
-
05/11/2022 10:15
FC.BORRASSA ALEVI
CE LLANÇÀ ALEVÍ FEMENÍ
-
21/12/2022 19:15
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ ALEVÍ
Jornada 4
FC Bàscara ALEVÍ FEMENÍ
-
12/11/2022 10:15
CE La Salle Figueres Alevi
CE LLANÇÀ ALEVÍ FEMENÍ
-
13/11/2022 09:45
AE ROSES ALEVÍ
FC.BORRASSA ALEVI
-
12/11/2022 13:00
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ ALEVÍ
Jornada 5
CE La Salle Figueres Alevi
-
29/11/2022 19:00
CE LLANÇÀ ALEVÍ FEMENÍ
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ ALEVÍ
-
19/11/2022 11:30
FC Bàscara ALEVÍ FEMENÍ
FC.BORRASSA ALEVI
-
20/11/2022 10:30
AE ROSES ALEVÍ
Jornada 6
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ ALEVÍ
-
27/11/2022 10:30
CE La Salle Figueres Alevi
CE LLANÇÀ ALEVÍ FEMENÍ
-
14/12/2022 19:00
FC.BORRASSA ALEVI
FC Bàscara ALEVÍ FEMENÍ
-
28/01/2023 10:15
AE ROSES ALEVÍ
Jornada 7
CE La Salle Figueres Alevi
-
11/12/2022 10:30
FC.BORRASSA ALEVI
AE ROSES ALEVÍ
-
10/12/2022 09:45
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ ALEVÍ
FC Bàscara ALEVÍ FEMENÍ
-
10/12/2022 10:15
CE LLANÇÀ ALEVÍ FEMENÍ
Jornada 8
AE ROSES ALEVÍ
-
29/01/2023 11:15
CE La Salle Figueres Alevi
FC.BORRASSA ALEVI
-
17/12/2022 12:45
FC Bàscara ALEVÍ FEMENÍ
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ ALEVÍ
-
28/01/2023 11:00
CE LLANÇÀ ALEVÍ FEMENÍ
Jornada 9
CE La Salle Figueres Alevi
-
15/01/2023 12:00
FC Bàscara ALEVÍ FEMENÍ
AE ROSES ALEVÍ
-
14/01/2023 16:00
CE LLANÇÀ ALEVÍ FEMENÍ
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ ALEVÍ
-
15/01/2023 12:00
FC.BORRASSA ALEVI
Jornada 10
CE LLANÇÀ ALEVÍ FEMENÍ -
04/02/2023 11:15
CE La Salle Figueres Alevi
FC Bàscara ALEVÍ FEMENÍ
-
21/01/2023 12:00
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ ALEVÍ
AE ROSES ALEVÍ
-
21/01/2023 11:15
FC.BORRASSA ALEVI

Jornada 1
CF ESPLAIS BENJAMI
-
15/01/2023 12:00
UE FIGUERES BENJAMI CONSELL
AE ROSES BENJAMÍ D
-
15/01/2023 10:00
CE Fortià BENJAMÍ A
FC Sant Pere Pescador BENJAMÍ A
-
15/01/2023 10:00
CF PERALADA BENJAMI VERD
CF BASE ROSES BENJAMÍ VERD
-
14/01/2023 11:15
UE CADAQUÉS BENJAMÍ A
Jornada 2
CE Fortià BENJAMÍ A
-
22/01/2023 10:00
CF ESPLAIS BENJAMI
UE FIGUERES BENJAMI CONSELL
-
22/01/2023 11:00
FC Sant Pere Pescador BENJAMÍ A
UE CADAQUÉS BENJAMÍ A
-
21/01/2023 12:30
AE ROSES BENJAMÍ D
CF PERALADA BENJAMI VERD
-
22/01/2023 10:45
CF BASE ROSES BENJAMÍ VERD
Jornada 3
CF ESPLAIS BENJAMI
-
29/01/2023 10:30
FC Sant Pere Pescador BENJAMÍ A
UE CADAQUÉS BENJAMÍ A
-
28/01/2023 11:00
CE Fortià BENJAMÍ A
CF BASE ROSES BENJAMÍ VERD
-
28/01/2023 10:00
UE FIGUERES BENJAMI CONSELL
AE ROSES BENJAMÍ D
-
29/01/2023 09:45
CF PERALADA BENJAMI VERD
Jornada 4
UE CADAQUÉS BENJAMÍ A -
04/02/2023 09:30
CF ESPLAIS BENJAMI
FC Sant Pere Pescador BENJAMÍ A -
05/02/2023 10:00
CF BASE ROSES BENJAMÍ VERD
CE Fortià BENJAMÍ A -
04/02/2023 10:00
CF PERALADA BENJAMI VERD
AE ROSES BENJAMÍ D -
04/02/2023 09:45
UE FIGUERES BENJAMI CONSELL
Jornada 5
CF ESPLAIS BENJAMI -
11/02/2023 10:30
CF BASE ROSES BENJAMÍ VERD
CF PERALADA BENJAMI VERD -
11/02/2023 10:15
UE CADAQUÉS BENJAMÍ A
FC Sant Pere Pescador BENJAMÍ A -
12/02/2023 12:00
AE ROSES BENJAMÍ D
UE FIGUERES BENJAMI CONSELL -
12/02/2023 11:00
CE Fortià BENJAMÍ A
Jornada 6
CF PERALADA BENJAMI VERD -
26/02/2023 11:15
CF ESPLAIS BENJAMI
AE ROSES BENJAMÍ D -
25/02/2023 11:15
CF BASE ROSES BENJAMÍ VERD
UE CADAQUÉS BENJAMÍ A -
25/02/2023 09:30
UE FIGUERES BENJAMI CONSELL
FC Sant Pere Pescador BENJAMÍ A -
26/02/2023 10:00
CE Fortià BENJAMÍ A
Jornada 7
AE ROSES BENJAMÍ D -
04/03/2023 11:00
CF ESPLAIS BENJAMI
UE FIGUERES BENJAMI CONSELL -
04/03/2023 11:00
CF PERALADA BENJAMI VERD
CE Fortià BENJAMÍ A -
05/03/2023 10:00
CF BASE ROSES BENJAMÍ VERD
FC Sant Pere Pescador BENJAMÍ A -
05/03/2023 10:00
UE CADAQUÉS BENJAMÍ A
Jornada 8
UE FIGUERES BENJAMI CONSELL -
11/03/2023 11:00
CF ESPLAIS BENJAMI
CE Fortià BENJAMÍ A -
11/03/2023 11:15
AE ROSES BENJAMÍ D
CF PERALADA BENJAMI VERD -
12/03/2023 11:15
FC Sant Pere Pescador BENJAMÍ A
CF BASE ROSES BENJAMÍ VERD -
11/03/2023 11:15
UE CADAQUÉS BENJAMÍ A
Jornada 9
CF ESPLAIS BENJAMI -
18/03/2023 11:00
CE Fortià BENJAMÍ A
FC Sant Pere Pescador BENJAMÍ A -
19/03/2023 10:00
UE FIGUERES BENJAMI CONSELL
AE ROSES BENJAMÍ D -
18/03/2023 09:30
UE CADAQUÉS BENJAMÍ A
CF BASE ROSES BENJAMÍ VERD -
18/03/2023 11:15
CF PERALADA BENJAMI VERD
Jornada 10
FC Sant Pere Pescador BENJAMÍ A -
26/03/2023 10:00
CF ESPLAIS BENJAMI
CE Fortià BENJAMÍ A -
26/03/2023 10:00
UE CADAQUÉS BENJAMÍ A
UE FIGUERES BENJAMI CONSELL -
25/03/2023 11:00
CF BASE ROSES BENJAMÍ VERD
CF PERALADA BENJAMI VERD -
25/03/2023 11:15
AE ROSES BENJAMÍ D
Jornada 11
CF ESPLAIS BENJAMI -
01/04/2023 11:00
UE CADAQUÉS BENJAMÍ A
CF BASE ROSES BENJAMÍ VERD -
01/04/2023 11:15
FC Sant Pere Pescador BENJAMÍ A
CF PERALADA BENJAMI VERD -
02/04/2023 11:15
CE Fortià BENJAMÍ A
UE FIGUERES BENJAMI CONSELL -
01/04/2023 11:15
AE ROSES BENJAMÍ D
Jornada 12
CF BASE ROSES BENJAMÍ VERD -
15/04/2023 11:15
CF ESPLAIS BENJAMI
UE CADAQUÉS BENJAMÍ A -
15/04/2023 09:30
CF PERALADA BENJAMI VERD
AE ROSES BENJAMÍ D -
16/04/2023 10:00
FC Sant Pere Pescador BENJAMÍ A
CE Fortià BENJAMÍ A -
16/04/2023 10:00
UE FIGUERES BENJAMI CONSELL
Jornada 13
CF ESPLAIS BENJAMI -
22/04/2023 11:00
CF PERALADA BENJAMI VERD
CF BASE ROSES BENJAMÍ VERD -
22/04/2023 11:15
AE ROSES BENJAMÍ D
UE FIGUERES BENJAMI CONSELL -
22/04/2023 11:00
UE CADAQUÉS BENJAMÍ A
CE Fortià BENJAMÍ A -
23/04/2023 10:00
FC Sant Pere Pescador BENJAMÍ A
Jornada 14
CF ESPLAIS BENJAMI -
29/04/2023 11:15
AE ROSES BENJAMÍ D
CF PERALADA BENJAMI VERD -
30/04/2023 11:15
UE FIGUERES BENJAMI CONSELL
CF BASE ROSES BENJAMÍ VERD -
29/04/2023 11:15
CE Fortià BENJAMÍ A
UE CADAQUÉS BENJAMÍ A -
29/04/2023 09:30
FC Sant Pere Pescador BENJAMÍ A

Jornada 1
FC VILAMALLA BENJAMÍ D
-
15/01/2023 10:00
FC Bàscara BENJAMÍ B
CE LLANÇÀ BENJAMÍ
-
14/01/2023 11:00
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ BENJAMÍ B
CE La Salle Figueres BENJAMÍ
-
14/01/2023 11:00
CF Navata BENJAMí BLANC
SANT LLORENÇ DE LA MUGA BENJAMÍ A
-
15/01/2023 11:00
AE Vilabertran Benjamin A
Jornada 2
CE LLANÇÀ BENJAMÍ
-
21/01/2023 11:00
FC VILAMALLA BENJAMÍ D
FC Bàscara BENJAMÍ B
-
22/01/2023 10:15
CE La Salle Figueres BENJAMÍ
SANT LLORENÇ DE LA MUGA BENJAMÍ A
-
22/01/2023 11:00
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ BENJAMÍ B
CF Navata BENJAMí BLANC
-
21/01/2023 10:00
AE Vilabertran Benjamin A
Jornada 3
FC VILAMALLA BENJAMÍ D
-
28/01/2023 10:00
CE La Salle Figueres BENJAMÍ
SANT LLORENÇ DE LA MUGA BENJAMÍ A
-
29/01/2023 11:00
CE LLANÇÀ BENJAMÍ
AE Vilabertran Benjamin A
-
28/01/2023 11:15
FC Bàscara BENJAMÍ B
CF Navata BENJAMí BLANC
-
28/01/2023 10:00
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ BENJAMÍ B
Jornada 4
SANT LLORENÇ DE LA MUGA BENJAMÍ A -
05/02/2023 10:30
FC VILAMALLA BENJAMÍ D
CE La Salle Figueres BENJAMÍ -
04/02/2023 11:00
AE Vilabertran Benjamin A
CE LLANÇÀ BENJAMÍ -
04/02/2023 10:00
CF Navata BENJAMí BLANC
FC Bàscara BENJAMÍ B -
04/02/2023 11:15
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ BENJAMÍ B
Jornada 5
FC VILAMALLA BENJAMÍ D -
12/02/2023 10:00
AE Vilabertran Benjamin A
CF Navata BENJAMí BLANC -
11/02/2023 10:00
SANT LLORENÇ DE LA MUGA BENJAMÍ A
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ BENJAMÍ B -
11/02/2023 10:15
CE La Salle Figueres BENJAMÍ
FC Bàscara BENJAMÍ B -
12/02/2023 10:15
CE LLANÇÀ BENJAMÍ
Jornada 6
CF Navata BENJAMí BLANC -
25/02/2023 10:00
FC VILAMALLA BENJAMÍ D
AE Vilabertran Benjamin A -
25/02/2023 10:00
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ BENJAMÍ B
SANT LLORENÇ DE LA MUGA BENJAMÍ A -
26/02/2023 11:00
FC Bàscara BENJAMÍ B
CE La Salle Figueres BENJAMÍ -
25/02/2023 11:00
CE LLANÇÀ BENJAMÍ
Jornada 7
FC VILAMALLA BENJAMÍ D -
05/03/2023 10:00
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ BENJAMÍ B
FC Bàscara BENJAMÍ B -
05/03/2023 10:15
CF Navata BENJAMí BLANC
CE LLANÇÀ BENJAMÍ -
04/03/2023 10:00
AE Vilabertran Benjamin A
CE La Salle Figueres BENJAMÍ -
04/03/2023 11:00
SANT LLORENÇ DE LA MUGA BENJAMÍ A
Jornada 8
FC Bàscara BENJAMÍ B -
12/03/2023 10:15
FC VILAMALLA BENJAMÍ D
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ BENJAMÍ B -
11/03/2023 10:15
CE LLANÇÀ BENJAMÍ
CF Navata BENJAMí BLANC -
11/03/2023 10:00
CE La Salle Figueres BENJAMÍ
AE Vilabertran Benjamin A -
11/03/2023 11:15
SANT LLORENÇ DE LA MUGA BENJAMÍ A
Jornada 9
FC VILAMALLA BENJAMÍ D -
19/03/2023 10:00
CE LLANÇÀ BENJAMÍ
CE La Salle Figueres BENJAMÍ -
18/03/2023 11:00
FC Bàscara BENJAMÍ B
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ BENJAMÍ B -
18/03/2023 12:00
SANT LLORENÇ DE LA MUGA BENJAMÍ A
AE Vilabertran Benjamin A -
18/03/2023 11:15
CF Navata BENJAMí BLANC
Jornada 10
CE La Salle Figueres BENJAMÍ -
25/03/2023 11:00
FC VILAMALLA BENJAMÍ D
CE LLANÇÀ BENJAMÍ -
25/03/2023 10:00
SANT LLORENÇ DE LA MUGA BENJAMÍ A
FC Bàscara BENJAMÍ B -
26/03/2023 10:15
AE Vilabertran Benjamin A
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ BENJAMÍ B -
25/03/2023 10:15
CF Navata BENJAMí BLANC
Jornada 11
FC VILAMALLA BENJAMÍ D -
02/04/2023 10:00
SANT LLORENÇ DE LA MUGA BENJAMÍ A
AE Vilabertran Benjamin A -
01/04/2023 11:15
CE La Salle Figueres BENJAMÍ
CF Navata BENJAMí BLANC -
01/04/2023 10:00
CE LLANÇÀ BENJAMÍ
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ BENJAMÍ B -
01/04/2023 10:15
FC Bàscara BENJAMÍ B
Jornada 12
AE Vilabertran Benjamin A -
15/04/2023 11:15
FC VILAMALLA BENJAMÍ D
SANT LLORENÇ DE LA MUGA BENJAMÍ A -
15/04/2023 11:00
CF Navata BENJAMí BLANC
CE La Salle Figueres BENJAMÍ -
15/04/2023 11:00
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ BENJAMÍ B
CE LLANÇÀ BENJAMÍ -
15/04/2023 10:00
FC Bàscara BENJAMÍ B
Jornada 13
FC VILAMALLA BENJAMÍ D -
23/04/2023 10:00
CF Navata BENJAMí BLANC
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ BENJAMÍ B -
22/04/2023 10:15
AE Vilabertran Benjamin A
FC Bàscara BENJAMÍ B -
23/04/2023 10:15
SANT LLORENÇ DE LA MUGA BENJAMÍ A
CE LLANÇÀ BENJAMÍ -
22/04/2023 10:00
CE La Salle Figueres BENJAMÍ
Jornada 14
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ BENJAMÍ B -
29/04/2023 10:15
FC VILAMALLA BENJAMÍ D
CF Navata BENJAMí BLANC -
29/04/2023 10:00
FC Bàscara BENJAMÍ B
AE Vilabertran Benjamin A -
29/04/2023 11:15
CE LLANÇÀ BENJAMÍ
SANT LLORENÇ DE LA MUGA BENJAMÍ A -
29/04/2023 11:00
CE La Salle Figueres BENJAMÍ

Jornada 1
CE Juncaria BENJAMI 2014
-
15/01/2023 12:00
AE ROSES BENJAMÍ E
CF VILAJUÏGA BENJAMÍ A
-
15/01/2023 10:30
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRANA
F.C. L'ESCALA BENJAMÍ B
-
14/01/2023 10:00
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRIS
FC VILAMALLA BENJAMÍ E
-
15/01/2023 10:00
CF Navata BENJAMI VERMELL
Jornada 2
CF VILAJUÏGA BENJAMÍ A
-
22/01/2023 10:30
CE Juncaria BENJAMI 2014
AE ROSES BENJAMÍ E
-
22/01/2023 11:15
F.C. L'ESCALA BENJAMÍ B
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRANA
-
22/01/2023 09:45
FC VILAMALLA BENJAMÍ E
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRIS
-
22/01/2023 09:45
CF Navata BENJAMI VERMELL
Jornada 3
CE Juncaria BENJAMI 2014
-
29/01/2023 12:00
F.C. L'ESCALA BENJAMÍ B
FC VILAMALLA BENJAMÍ E
-
29/01/2023 10:00
CF VILAJUÏGA BENJAMÍ A
CF Navata BENJAMI VERMELL
-
28/01/2023 12:00
AE ROSES BENJAMÍ E
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRIS
-
29/01/2023 10:00
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRANA
Jornada 4
FC VILAMALLA BENJAMÍ E -
05/02/2023 10:00
CE Juncaria BENJAMI 2014
F.C. L'ESCALA BENJAMÍ B -
05/02/2023 10:00
CF Navata BENJAMI VERMELL
CF VILAJUÏGA BENJAMÍ A -
05/02/2023 10:30
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRIS
AE ROSES BENJAMÍ E -
05/02/2023 09:45
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRANA
Jornada 5
CE Juncaria BENJAMI 2014 -
12/02/2023 12:00
CF Navata BENJAMI VERMELL
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRIS -
11/02/2023 09:30
FC VILAMALLA BENJAMÍ E
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRANA -
11/02/2023 10:45
F.C. L'ESCALA BENJAMÍ B
AE ROSES BENJAMÍ E -
11/02/2023 11:15
CF VILAJUÏGA BENJAMÍ A
Jornada 6
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRIS -
26/02/2023 09:30
CE Juncaria BENJAMI 2014
CF Navata BENJAMI VERMELL -
26/02/2023 12:00
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRANA
FC VILAMALLA BENJAMÍ E -
26/02/2023 10:00
AE ROSES BENJAMÍ E
F.C. L'ESCALA BENJAMÍ B -
26/02/2023 10:00
CF VILAJUÏGA BENJAMÍ A
Jornada 7
CE Juncaria BENJAMI 2014 -
05/03/2023 01:00
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRANA
AE ROSES BENJAMÍ E -
04/03/2023 11:15
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRIS
CF VILAJUÏGA BENJAMÍ A -
05/03/2023 10:30
CF Navata BENJAMI VERMELL
F.C. L'ESCALA BENJAMÍ B -
05/03/2023 10:00
FC VILAMALLA BENJAMÍ E
Jornada 8
AE ROSES BENJAMÍ E -
11/03/2023 11:15
CE Juncaria BENJAMI 2014
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRANA -
12/03/2023 11:15
CF VILAJUÏGA BENJAMÍ A
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRIS -
12/03/2023 10:00
F.C. L'ESCALA BENJAMÍ B
CF Navata BENJAMI VERMELL -
12/03/2023 12:00
FC VILAMALLA BENJAMÍ E
Jornada 9
CE Juncaria BENJAMI 2014 -
19/03/2023 01:00
CF VILAJUÏGA BENJAMÍ A
F.C. L'ESCALA BENJAMÍ B -
19/03/2023 10:00
AE ROSES BENJAMÍ E
FC VILAMALLA BENJAMÍ E -
19/03/2023 10:00
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRANA
CF Navata BENJAMI VERMELL -
19/03/2023 12:00
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRIS
Jornada 10
F.C. L'ESCALA BENJAMÍ B -
26/03/2023 10:00
CE Juncaria BENJAMI 2014
CF VILAJUÏGA BENJAMÍ A -
26/03/2023 10:30
FC VILAMALLA BENJAMÍ E
AE ROSES BENJAMÍ E -
25/03/2023 11:15
CF Navata BENJAMI VERMELL
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRANA -
26/03/2023 11:15
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRIS
Jornada 11
CE Juncaria BENJAMI 2014 -
02/04/2023 01:00
FC VILAMALLA BENJAMÍ E
CF Navata BENJAMI VERMELL -
02/04/2023 12:00
F.C. L'ESCALA BENJAMÍ B
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRIS -
02/04/2023 10:00
CF VILAJUÏGA BENJAMÍ A
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRANA -
02/04/2023 11:15
AE ROSES BENJAMÍ E
Jornada 12
CF Navata BENJAMI VERMELL -
16/04/2023 12:00
CE Juncaria BENJAMI 2014
FC VILAMALLA BENJAMÍ E -
16/04/2023 10:00
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRIS
F.C. L'ESCALA BENJAMÍ B -
16/04/2023 10:00
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRANA
CF VILAJUÏGA BENJAMÍ A -
16/04/2023 10:30
AE ROSES BENJAMÍ E
Jornada 13
CE Juncaria BENJAMI 2014 -
23/04/2023 01:00
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRIS
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRANA -
23/04/2023 11:15
CF Navata BENJAMI VERMELL
AE ROSES BENJAMÍ E -
22/04/2023 11:15
FC VILAMALLA BENJAMÍ E
CF VILAJUÏGA BENJAMÍ A -
23/04/2023 10:30
F.C. L'ESCALA BENJAMÍ B
Jornada 14
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRANA -
30/04/2023 11:15
CE Juncaria BENJAMI 2014
CF BASE ROSES BENJAMÍ GRIS -
30/04/2023 10:00
AE ROSES BENJAMÍ E
CF Navata BENJAMI VERMELL -
30/04/2023 12:00
CF VILAJUÏGA BENJAMÍ A
FC VILAMALLA BENJAMÍ E -
30/04/2023 10:00
F.C. L'ESCALA BENJAMÍ B

Jornada 1
CE Juncaria PREBENJAMÍ 2015
-
14/01/2023 16:00
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ A 2015
CF ESPLAIS PREBENJAMI 2015
-
15/01/2023 12:00
CF PERALADA PREBENJAMÍ A 2015 Verd
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMÍ 2015
-
14/01/2023 12:00
CF Navata PREBENJAMI BLANC
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI A
-
15/01/2023 10:00
UE FIGUERES PREBENJAMI BLANC
Jornada 2
CF ESPLAIS PREBENJAMI 2015
-
22/01/2023 12:30
CE Juncaria PREBENJAMÍ 2015
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ A 2015
-
22/01/2023 10:00
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMÍ 2015
CF PERALADA PREBENJAMÍ A 2015 Verd
-
21/01/2023 11:35
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI A
CF Navata PREBENJAMI BLANC
-
01/02/2023 10:00
UE FIGUERES PREBENJAMI BLANC
Jornada 3
CE Juncaria PREBENJAMÍ 2015
-
28/01/2023 12:00
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMÍ 2015
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI A
-
29/01/2023 10:00
CF ESPLAIS PREBENJAMI 2015
UE FIGUERES PREBENJAMI BLANC
-
29/01/2023 11:00
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ A 2015
CF Navata PREBENJAMI BLANC
-
28/01/2023 12:00
CF PERALADA PREBENJAMÍ A 2015 Verd
Jornada 4
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI A -
04/02/2023 10:00
CE Juncaria PREBENJAMÍ 2015
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMÍ 2015 -
04/02/2023 10:00
UE FIGUERES PREBENJAMI BLANC
CF ESPLAIS PREBENJAMI 2015 -
05/02/2023 10:30
CF Navata PREBENJAMI BLANC
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ A 2015 -
04/02/2023 10:00
CF PERALADA PREBENJAMÍ A 2015 Verd
Jornada 5
CE Juncaria PREBENJAMÍ 2015 -
11/02/2023 12:00
UE FIGUERES PREBENJAMI BLANC
CF Navata PREBENJAMI BLANC -
11/02/2023 10:00
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI A
CF PERALADA PREBENJAMÍ A 2015 Verd -
12/02/2023 11:15
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMÍ 2015
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ A 2015 -
11/02/2023 10:00
CF ESPLAIS PREBENJAMI 2015
Jornada 6
CF Navata PREBENJAMI BLANC -
25/02/2023 10:00
CE Juncaria PREBENJAMÍ 2015
UE FIGUERES PREBENJAMI BLANC -
26/02/2023 09:30
CF PERALADA PREBENJAMÍ A 2015 Verd
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI A -
26/02/2023 10:00
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ A 2015
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMÍ 2015 -
25/02/2023 12:00
CF ESPLAIS PREBENJAMI 2015
Jornada 7
CE Juncaria PREBENJAMÍ 2015 -
04/03/2023 12:00
CF PERALADA PREBENJAMÍ A 2015 Verd
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ A 2015 -
04/03/2023 10:00
CF Navata PREBENJAMI BLANC
CF ESPLAIS PREBENJAMI 2015 -
04/03/2023 10:00
UE FIGUERES PREBENJAMI BLANC
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMÍ 2015 -
04/03/2023 12:00
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI A
Jornada 8
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ A 2015 -
11/03/2023 10:00
CE Juncaria PREBENJAMÍ 2015
CF PERALADA PREBENJAMÍ A 2015 Verd -
12/03/2023 10:00
CF ESPLAIS PREBENJAMI 2015
CF Navata PREBENJAMI BLANC -
11/03/2023 10:00
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMÍ 2015
UE FIGUERES PREBENJAMI BLANC -
12/03/2023 09:30
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI A
Jornada 9
CE Juncaria PREBENJAMÍ 2015 -
18/03/2023 12:00
CF ESPLAIS PREBENJAMI 2015
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMÍ 2015 -
18/03/2023 12:00
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ A 2015
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI A -
19/03/2023 10:00
CF PERALADA PREBENJAMÍ A 2015 Verd
UE FIGUERES PREBENJAMI BLANC -
19/03/2023 09:30
CF Navata PREBENJAMI BLANC
Jornada 10
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMÍ 2015 -
25/03/2023 12:00
CE Juncaria PREBENJAMÍ 2015
CF ESPLAIS PREBENJAMI 2015 -
25/03/2023 10:00
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI A
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ A 2015 -
25/03/2023 10:00
UE FIGUERES PREBENJAMI BLANC
CF PERALADA PREBENJAMÍ A 2015 Verd -
26/03/2023 10:00
CF Navata PREBENJAMI BLANC
Jornada 11
CE Juncaria PREBENJAMÍ 2015 -
01/04/2023 12:00
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI A
UE FIGUERES PREBENJAMI BLANC -
02/04/2023 09:30
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMÍ 2015
CF Navata PREBENJAMI BLANC -
01/04/2023 10:00
CF ESPLAIS PREBENJAMI 2015
CF PERALADA PREBENJAMÍ A 2015 Verd -
02/04/2023 10:00
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ A 2015
Jornada 12
UE FIGUERES PREBENJAMI BLANC -
16/04/2023 09:30
CE Juncaria PREBENJAMÍ 2015
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI A -
16/04/2023 10:00
CF Navata PREBENJAMI BLANC
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMÍ 2015 -
15/04/2023 12:00
CF PERALADA PREBENJAMÍ A 2015 Verd
CF ESPLAIS PREBENJAMI 2015 -
15/04/2023 10:00
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ A 2015
Jornada 13
CE Juncaria PREBENJAMÍ 2015 -
22/04/2023 12:00
CF Navata PREBENJAMI BLANC
CF PERALADA PREBENJAMÍ A 2015 Verd -
23/04/2023 10:00
UE FIGUERES PREBENJAMI BLANC
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ A 2015 -
22/04/2023 10:00
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI A
CF ESPLAIS PREBENJAMI 2015 -
22/04/2023 10:00
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMÍ 2015
Jornada 14
CF PERALADA PREBENJAMÍ A 2015 Verd -
30/04/2023 10:00
CE Juncaria PREBENJAMÍ 2015
CF Navata PREBENJAMI BLANC -
29/04/2023 10:00
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ A 2015
UE FIGUERES PREBENJAMI BLANC -
30/04/2023 09:30
CF ESPLAIS PREBENJAMI 2015
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI A -
30/04/2023 10:00
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMÍ 2015

Jornada 1
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ PREBENJAMÍ
-
14/01/2023 10:00
AE ROSES PREBENJAMI A
CE LLANÇÀ PREBENJAMÍ 2015
-
15/01/2023 10:00
UE LA JONQUERA PREBENJAMI A
CF BASE ROSES PREBENJAMÍ 2015
-
15/01/2023 10:00
SANT LLORENÇ DE LA MUGA PREBENJAMÍ A
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2015 Blanc
-
14/01/2023 11:35
UE FIGUERES PREBENJAMI BLAU
Jornada 2
CE LLANÇÀ PREBENJAMÍ 2015
-
22/01/2023 11:00
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ PREBENJAMÍ
CF BASE ROSES PREBENJAMÍ 2015
-
22/01/2023 11:00
AE ROSES PREBENJAMI A
UE LA JONQUERA PREBENJAMI A
-
22/01/2023 10:00
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2015 Blanc
SANT LLORENÇ DE LA MUGA PREBENJAMÍ A
-
21/01/2023 12:00
UE FIGUERES PREBENJAMI BLAU
Jornada 3
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ PREBENJAMÍ
-
29/01/2023 10:30
CF BASE ROSES PREBENJAMÍ 2015
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2015 Blanc
-
29/01/2023 10:00
CE LLANÇÀ PREBENJAMÍ 2015
UE FIGUERES PREBENJAMI BLAU
-
28/01/2023 11:00
AE ROSES PREBENJAMI A
SANT LLORENÇ DE LA MUGA PREBENJAMÍ A
-
28/01/2023 12:00
UE LA JONQUERA PREBENJAMI A
Jornada 4
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2015 Blanc -
05/02/2023 11:00
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ PREBENJAMÍ
CF BASE ROSES PREBENJAMÍ 2015 -
04/02/2023 10:00
UE FIGUERES PREBENJAMI BLAU
CE LLANÇÀ PREBENJAMÍ 2015 -
04/02/2023 16:00
SANT LLORENÇ DE LA MUGA PREBENJAMÍ A
AE ROSES PREBENJAMI A -
04/02/2023 09:45
UE LA JONQUERA PREBENJAMI A
Jornada 5
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ PREBENJAMÍ -
11/02/2023 10:00
UE FIGUERES PREBENJAMI BLAU
SANT LLORENÇ DE LA MUGA PREBENJAMÍ A -
11/02/2023 12:00
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2015 Blanc
UE LA JONQUERA PREBENJAMI A -
12/02/2023 09:30
CF BASE ROSES PREBENJAMÍ 2015
AE ROSES PREBENJAMI A -
12/02/2023 09:45
CE LLANÇÀ PREBENJAMÍ 2015
Jornada 6
SANT LLORENÇ DE LA MUGA PREBENJAMÍ A -
25/02/2023 12:00
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ PREBENJAMÍ
UE FIGUERES PREBENJAMI BLAU -
26/02/2023 11:00
UE LA JONQUERA PREBENJAMI A
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2015 Blanc -
26/02/2023 10:00
AE ROSES PREBENJAMI A
CF BASE ROSES PREBENJAMÍ 2015 -
26/02/2023 09:30
CE LLANÇÀ PREBENJAMÍ 2015
Jornada 7
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ PREBENJAMÍ -
04/03/2023 10:00
UE LA JONQUERA PREBENJAMI A
AE ROSES PREBENJAMI A -
04/03/2023 09:45
SANT LLORENÇ DE LA MUGA PREBENJAMÍ A
CE LLANÇÀ PREBENJAMÍ 2015 -
04/03/2023 10:00
UE FIGUERES PREBENJAMI BLAU
CF BASE ROSES PREBENJAMÍ 2015 -
05/03/2023 10:00
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2015 Blanc
Jornada 8
AE ROSES PREBENJAMI A -
11/03/2023 09:45
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ PREBENJAMÍ
UE LA JONQUERA PREBENJAMI A -
12/03/2023 09:45
CE LLANÇÀ PREBENJAMÍ 2015
SANT LLORENÇ DE LA MUGA PREBENJAMÍ A -
11/03/2023 12:00
CF BASE ROSES PREBENJAMÍ 2015
UE FIGUERES PREBENJAMI BLAU -
12/03/2023 11:00
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2015 Blanc
Jornada 9
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ PREBENJAMÍ -
18/03/2023 10:00
CE LLANÇÀ PREBENJAMÍ 2015
AE ROSES PREBENJAMI A -
19/03/2023 10:00
CF BASE ROSES PREBENJAMÍ 2015
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2015 Blanc -
19/03/2023 10:00
UE LA JONQUERA PREBENJAMI A
UE FIGUERES PREBENJAMI BLAU -
19/03/2023 11:00
SANT LLORENÇ DE LA MUGA PREBENJAMÍ A
Jornada 10
CF BASE ROSES PREBENJAMÍ 2015 -
26/03/2023 10:00
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ PREBENJAMÍ
CE LLANÇÀ PREBENJAMÍ 2015 -
25/03/2023 10:00
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2015 Blanc
AE ROSES PREBENJAMI A -
25/03/2023 09:45
UE FIGUERES PREBENJAMI BLAU
UE LA JONQUERA PREBENJAMI A -
26/03/2023 09:30
SANT LLORENÇ DE LA MUGA PREBENJAMÍ A
Jornada 11
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ PREBENJAMÍ -
01/04/2023 10:00
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2015 Blanc
UE FIGUERES PREBENJAMI BLAU -
02/04/2023 11:00
CF BASE ROSES PREBENJAMÍ 2015
SANT LLORENÇ DE LA MUGA PREBENJAMÍ A -
01/04/2023 12:00
CE LLANÇÀ PREBENJAMÍ 2015
UE LA JONQUERA PREBENJAMI A -
02/04/2023 09:30
AE ROSES PREBENJAMI A
Jornada 12
UE FIGUERES PREBENJAMI BLAU -
16/04/2023 11:00
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ PREBENJAMÍ
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2015 Blanc -
16/04/2023 10:00
SANT LLORENÇ DE LA MUGA PREBENJAMÍ A
CF BASE ROSES PREBENJAMÍ 2015 -
16/04/2023 10:00
UE LA JONQUERA PREBENJAMI A
CE LLANÇÀ PREBENJAMÍ 2015 -
15/04/2023 10:00
AE ROSES PREBENJAMI A
Jornada 13
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ PREBENJAMÍ -
22/04/2023 10:00
SANT LLORENÇ DE LA MUGA PREBENJAMÍ A
UE LA JONQUERA PREBENJAMI A -
23/04/2023 09:30
UE FIGUERES PREBENJAMI BLAU
AE ROSES PREBENJAMI A -
22/04/2023 09:45
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2015 Blanc
CE LLANÇÀ PREBENJAMÍ 2015 -
22/04/2023 10:00
CF BASE ROSES PREBENJAMÍ 2015
Jornada 14
UE LA JONQUERA PREBENJAMI A -
30/04/2023 09:30
CFEC EMPURIABRAVA - CASTELLÓ PREBENJAMÍ
SANT LLORENÇ DE LA MUGA PREBENJAMÍ A -
29/04/2023 12:00
AE ROSES PREBENJAMI A
UE FIGUERES PREBENJAMI BLAU -
30/04/2023 11:00
CE LLANÇÀ PREBENJAMÍ 2015
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2015 Blanc -
30/04/2023 10:00
CF BASE ROSES PREBENJAMÍ 2015

Jornada 1
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ B 2015
-
15/01/2023 10:00
FC Bàscara PREBENJAMÌ A
CF VILAJUÏGA PREBENJAMÍ
-
15/01/2023 12:00
CE La Salle Figueres PREBENJAMÍ A
UE CABANES PREBENJAMÍ 2015
-
14/01/2023 10:15
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI B
UE CADAQUÉS PREBENJAMÍ 2015
-
15/01/2023 11:00
AE ROSES PREBENJAMI B
Jornada 2
CF VILAJUÏGA PREBENJAMÍ
-
22/01/2023 12:00
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ B 2015
FC Bàscara PREBENJAMÌ A
-
22/01/2023 10:15
UE CABANES PREBENJAMÍ 2015
CE La Salle Figueres PREBENJAMÍ A
-
22/01/2023 12:00
UE CADAQUÉS PREBENJAMÍ 2015
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI B
-
21/01/2023 10:00
AE ROSES PREBENJAMI B
Jornada 3
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ B 2015
-
29/01/2023 10:00
UE CABANES PREBENJAMÍ 2015
UE CADAQUÉS PREBENJAMÍ 2015
-
28/01/2023 10:00
CF VILAJUÏGA PREBENJAMÍ
FC Bàscara PREBENJAMÌ A
-
28/01/2023 15:30
AE ROSES PREBENJAMI B
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI B
-
28/01/2023 10:00
CE La Salle Figueres PREBENJAMÍ A
Jornada 4
UE CADAQUÉS PREBENJAMÍ 2015 -
04/02/2023 11:00
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ B 2015
UE CABANES PREBENJAMÍ 2015 -
05/02/2023 10:30
AE ROSES PREBENJAMI B
CF VILAJUÏGA PREBENJAMÍ -
05/02/2023 12:00
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI B
FC Bàscara PREBENJAMÌ A -
05/02/2023 10:15
CE La Salle Figueres PREBENJAMÍ A
Jornada 5
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ B 2015 -
12/02/2023 11:30
AE ROSES PREBENJAMI B
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI B -
12/02/2023 10:00
UE CADAQUÉS PREBENJAMÍ 2015
CE La Salle Figueres PREBENJAMÍ A -
12/02/2023 10:00
UE CABANES PREBENJAMÍ 2015
FC Bàscara PREBENJAMÌ A -
12/02/2023 10:15
CF VILAJUÏGA PREBENJAMÍ
Jornada 6
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI B -
25/02/2023 10:00
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ B 2015
AE ROSES PREBENJAMI B -
25/02/2023 09:45
CE La Salle Figueres PREBENJAMÍ A
UE CADAQUÉS PREBENJAMÍ 2015 -
25/02/2023 10:00
FC Bàscara PREBENJAMÌ A
UE CABANES PREBENJAMÍ 2015 -
25/02/2023 10:00
CF VILAJUÏGA PREBENJAMÍ
Jornada 7
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ B 2015 -
05/03/2023 10:00
CE La Salle Figueres PREBENJAMÍ A
FC Bàscara PREBENJAMÌ A -
05/03/2023 10:15
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI B
CF VILAJUÏGA PREBENJAMÍ -
05/03/2023 12:00
AE ROSES PREBENJAMI B
UE CABANES PREBENJAMÍ 2015 -
04/03/2023 10:00
UE CADAQUÉS PREBENJAMÍ 2015
Jornada 8
FC Bàscara PREBENJAMÌ A -
12/03/2023 10:15
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ B 2015
CE La Salle Figueres PREBENJAMÍ A -
12/03/2023 10:00
CF VILAJUÏGA PREBENJAMÍ
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI B -
11/03/2023 10:00
UE CABANES PREBENJAMÍ 2015
AE ROSES PREBENJAMI B -
11/03/2023 09:45
UE CADAQUÉS PREBENJAMÍ 2015
Jornada 9
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ B 2015 -
19/03/2023 10:00
CF VILAJUÏGA PREBENJAMÍ
UE CABANES PREBENJAMÍ 2015 -
18/03/2023 10:00
FC Bàscara PREBENJAMÌ A
UE CADAQUÉS PREBENJAMÍ 2015 -
18/03/2023 10:00
CE La Salle Figueres PREBENJAMÍ A
AE ROSES PREBENJAMI B -
18/03/2023 09:45
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI B
Jornada 10
UE CABANES PREBENJAMÍ 2015 -
25/03/2023 10:00
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ B 2015
CF VILAJUÏGA PREBENJAMÍ -
26/03/2023 12:00
UE CADAQUÉS PREBENJAMÍ 2015
FC Bàscara PREBENJAMÌ A -
26/03/2023 10:15
AE ROSES PREBENJAMI B
CE La Salle Figueres PREBENJAMÍ A -
26/03/2023 10:00
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI B
Jornada 11
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ B 2015 -
02/04/2023 10:00
UE CADAQUÉS PREBENJAMÍ 2015
AE ROSES PREBENJAMI B -
01/04/2023 09:45
UE CABANES PREBENJAMÍ 2015
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI B -
01/04/2023 10:00
CF VILAJUÏGA PREBENJAMÍ
CE La Salle Figueres PREBENJAMÍ A -
02/04/2023 10:00
FC Bàscara PREBENJAMÌ A
Jornada 12
AE ROSES PREBENJAMI B -
15/04/2023 09:45
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ B 2015
UE CADAQUÉS PREBENJAMÍ 2015 -
15/04/2023 10:00
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI B
UE CABANES PREBENJAMÍ 2015 -
15/04/2023 10:00
CE La Salle Figueres PREBENJAMÍ A
CF VILAJUÏGA PREBENJAMÍ -
16/04/2023 12:00
FC Bàscara PREBENJAMÌ A
Jornada 13
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ B 2015 -
23/04/2023 10:00
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI B
CE La Salle Figueres PREBENJAMÍ A -
23/04/2023 10:00
AE ROSES PREBENJAMI B
FC Bàscara PREBENJAMÌ A -
23/04/2023 10:15
UE CADAQUÉS PREBENJAMÍ 2015
CF VILAJUÏGA PREBENJAMÍ -
23/04/2023 12:00
UE CABANES PREBENJAMÍ 2015
Jornada 14
CE La Salle Figueres PREBENJAMÍ A -
30/04/2023 10:00
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ B 2015
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI B -
29/04/2023 10:00
FC Bàscara PREBENJAMÌ A
AE ROSES PREBENJAMI B -
29/04/2023 09:45
CF VILAJUÏGA PREBENJAMÍ
UE CADAQUÉS PREBENJAMÍ 2015 -
29/04/2023 10:00
UE CABANES PREBENJAMÍ 2015

Jornada 1
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ C 2016
-
14/01/2023 16:00
FC Sant Pere Pescador PREBENJAMÍ A
CF ESPLAIS PREBENJAMÍ 2016
-
13/01/2023 18:00
AE ROSES PREBENJAMI C
UE FIGUERES PREBENJAMI 2016
-
14/01/2023 10:00
CF Navata PREBENJAMÍ VERMELL
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2016 Verd descansa
Jornada 2
CF ESPLAIS PREBENJAMÍ 2016
-
21/01/2023 10:30
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ C 2016
FC Sant Pere Pescador PREBENJAMÍ A
-
21/01/2023 15:00
UE FIGUERES PREBENJAMI 2016
AE ROSES PREBENJAMI C
-
22/01/2023 09:45
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2016 Verd
CF Navata PREBENJAMÍ VERMELL descansa
Jornada 3
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ C 2016
-
29/01/2023 11:30
UE FIGUERES PREBENJAMI 2016
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2016 Verd
-
28/01/2023 10:15
CF ESPLAIS PREBENJAMÍ 2016
descansa FC Sant Pere Pescador PREBENJAMÍ A
CF Navata PREBENJAMÍ VERMELL
-
29/01/2023 12:00
AE ROSES PREBENJAMI C
Jornada 4
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2016 Verd -
04/02/2023 11:45
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ C 2016
UE FIGUERES PREBENJAMI 2016 descansa
CF ESPLAIS PREBENJAMÍ 2016 -
04/02/2023 10:30
CF Navata PREBENJAMÍ VERMELL
FC Sant Pere Pescador PREBENJAMÍ A -
04/02/2023 15:00
AE ROSES PREBENJAMI C
Jornada 5
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ C 2016 descansa
CF Navata PREBENJAMÍ VERMELL -
11/02/2023 12:00
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2016 Verd
AE ROSES PREBENJAMI C -
11/02/2023 09:45
UE FIGUERES PREBENJAMI 2016
FC Sant Pere Pescador PREBENJAMÍ A -
12/02/2023 10:00
CF ESPLAIS PREBENJAMÍ 2016
Jornada 6
CF Navata PREBENJAMÍ VERMELL -
25/02/2023 12:00
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ C 2016
descansa AE ROSES PREBENJAMI C
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2016 Verd -
25/02/2023 10:00
FC Sant Pere Pescador PREBENJAMÍ A
UE FIGUERES PREBENJAMI 2016 -
25/02/2023 09:30
CF ESPLAIS PREBENJAMÍ 2016
Jornada 7
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ C 2016 -
05/03/2023 11:30
AE ROSES PREBENJAMI C
FC Sant Pere Pescador PREBENJAMÍ A -
05/03/2023 10:00
CF Navata PREBENJAMÍ VERMELL
CF ESPLAIS PREBENJAMÍ 2016 descansa
UE FIGUERES PREBENJAMI 2016 -
04/03/2023 09:30
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2016 Verd
Jornada 8
FC Sant Pere Pescador PREBENJAMÍ A -
12/03/2023 10:00
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ C 2016
AE ROSES PREBENJAMI C -
12/03/2023 09:45
CF ESPLAIS PREBENJAMÍ 2016
CF Navata PREBENJAMÍ VERMELL -
11/03/2023 12:00
UE FIGUERES PREBENJAMI 2016
descansa CF PERALADA PREBENJAMÍ 2016 Verd
Jornada 9
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ C 2016 -
19/03/2023 11:30
CF ESPLAIS PREBENJAMÍ 2016
UE FIGUERES PREBENJAMI 2016 -
18/03/2023 09:30
FC Sant Pere Pescador PREBENJAMÍ A
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2016 Verd -
18/03/2023 10:00
AE ROSES PREBENJAMI C
descansa CF Navata PREBENJAMÍ VERMELL
Jornada 10
UE FIGUERES PREBENJAMI 2016 -
25/03/2023 09:30
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ C 2016
CF ESPLAIS PREBENJAMÍ 2016 -
25/03/2023 10:00
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2016 Verd
FC Sant Pere Pescador PREBENJAMÍ A descansa
AE ROSES PREBENJAMI C -
26/03/2023 09:45
CF Navata PREBENJAMÍ VERMELL
Jornada 11
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ C 2016 -
02/04/2023 11:30
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2016 Verd
descansa UE FIGUERES PREBENJAMI 2016
CF Navata PREBENJAMÍ VERMELL -
01/04/2023 12:00
CF ESPLAIS PREBENJAMÍ 2016
AE ROSES PREBENJAMI C -
02/04/2023 09:45
FC Sant Pere Pescador PREBENJAMÍ A
Jornada 12
descansa FC VILAMALLA PREBENJAMÍ C 2016
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2016 Verd -
15/04/2023 10:00
CF Navata PREBENJAMÍ VERMELL
UE FIGUERES PREBENJAMI 2016 -
15/04/2023 09:30
AE ROSES PREBENJAMI C
CF ESPLAIS PREBENJAMÍ 2016 -
15/04/2023 10:00
FC Sant Pere Pescador PREBENJAMÍ A
Jornada 13
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ C 2016 -
23/04/2023 11:30
CF Navata PREBENJAMÍ VERMELL
AE ROSES PREBENJAMI C descansa
FC Sant Pere Pescador PREBENJAMÍ A -
23/04/2023 10:00
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2016 Verd
CF ESPLAIS PREBENJAMÍ 2016 -
22/04/2023 10:00
UE FIGUERES PREBENJAMI 2016
Jornada 14
AE ROSES PREBENJAMI C -
30/04/2023 09:45
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ C 2016
CF Navata PREBENJAMÍ VERMELL -
29/04/2023 12:00
FC Sant Pere Pescador PREBENJAMÍ A
descansa CF ESPLAIS PREBENJAMÍ 2016
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2016 Verd -
29/04/2023 10:00
UE FIGUERES PREBENJAMI 2016

Jornada 1
FC Bàscara PREBENJAMI B
-
15/01/2023 10:15
UE LA JONQUERA PREBENJAMÍ B
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMI 2016
-
14/01/2023 10:00
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI C
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2016 Blanc
-
14/01/2023 11:35
CE Juncaria PREBENJAMIN 2016
CE Fortià PREBENJAMÍ A descansa
Jornada 2
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMI 2016
-
21/01/2023 12:00
FC Bàscara PREBENJAMI B
UE LA JONQUERA PREBENJAMÍ B
-
21/01/2023 10:00
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2016 Blanc
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI C
-
22/01/2023 11:00
CE Fortià PREBENJAMÍ A
CE Juncaria PREBENJAMIN 2016 descansa
Jornada 3
FC Bàscara PREBENJAMI B
-
29/01/2023 10:15
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2016 Blanc
CE Fortià PREBENJAMÍ A
-
28/01/2023 12:00
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMI 2016
descansa UE LA JONQUERA PREBENJAMÍ B
CE Juncaria PREBENJAMIN 2016
-
29/01/2023 12:00
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI C
Jornada 4
FC Bàscara PREBENJAMI B -
04/02/2023 10:00
CE Fortià PREBENJAMÍ A
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2016 Blanc descansa
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMI 2016 -
04/02/2023 12:00
CE Juncaria PREBENJAMIN 2016
UE LA JONQUERA PREBENJAMÍ B -
04/02/2023 10:00
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI C
Jornada 5
FC Bàscara PREBENJAMI B descansa
CE Juncaria PREBENJAMIN 2016 -
12/02/2023 12:00
CE Fortià PREBENJAMÍ A
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI C -
11/02/2023 10:00
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2016 Blanc
UE LA JONQUERA PREBENJAMÍ B -
11/02/2023 10:00
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMI 2016
Jornada 6
CE Juncaria PREBENJAMIN 2016 -
25/02/2023 12:00
FC Bàscara PREBENJAMI B
descansa F.C. L'ESCALA PREBENJAMI C
CE Fortià PREBENJAMÍ A -
26/02/2023 10:00
UE LA JONQUERA PREBENJAMÍ B
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2016 Blanc -
25/02/2023 10:00
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMI 2016
Jornada 7
FC Bàscara PREBENJAMI B -
05/03/2023 10:15
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI C
UE LA JONQUERA PREBENJAMÍ B -
04/03/2023 09:30
CE Juncaria PREBENJAMIN 2016
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMI 2016 descansa
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2016 Blanc -
04/03/2023 10:00
CE Fortià PREBENJAMÍ A
Jornada 8
UE LA JONQUERA PREBENJAMÍ B -
11/03/2023 09:30
FC Bàscara PREBENJAMI B
F.C. L'ESCALA PREBENJAMI C -
11/03/2023 10:00
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMI 2016
CE Juncaria PREBENJAMIN 2016 -
11/03/2023 12:00
CF PERALADA PREBENJAMÍ 2016 Blanc
descansa