Jornada 1
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ B - 2015
-
24/10/2021 11:30
CF ESPLAIS PREBENJAMI GROC 2015
CF PERALADA Prebenjamí B
-
24/10/2021 11:00
SANT LLORENÇ DE LA MUGA F.C. Sant Llorenç de la Muga
CE La Salle Figueres Pre-benjamí A
-
24/10/2021 10:00
CE LLANÇÀ prebenjami 2015
A.E.ROSES PREBENJAMÍ B descansa
Jornada 2
CF PERALADA Prebenjamí B
-
30/10/2021 11:00
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ B - 2015
CF ESPLAIS PREBENJAMI GROC 2015
-
30/10/2021 10:00
CE La Salle Figueres Pre-benjamí A
SANT LLORENÇ DE LA MUGA F.C. Sant Llorenç de la Muga
-
31/10/2021 10:30
A.E.ROSES PREBENJAMÍ B
CE LLANÇÀ prebenjami 2015 descansa
Jornada 3
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ B - 2015
-
07/11/2021 11:30
CE La Salle Figueres Pre-benjamí A
A.E.ROSES PREBENJAMÍ B
-
07/11/2021 09:45
CF PERALADA Prebenjamí B
descansa CF ESPLAIS PREBENJAMI GROC 2015
CE LLANÇÀ prebenjami 2015
-
07/11/2021 10:30
SANT LLORENÇ DE LA MUGA F.C. Sant Llorenç de la Muga
Jornada 4
A.E.ROSES PREBENJAMÍ B
-
14/11/2021 09:45
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ B - 2015
CE La Salle Figueres Pre-benjamí A descansa
CF PERALADA Prebenjamí B
-
14/11/2021 11:15
CE LLANÇÀ prebenjami 2015
CF ESPLAIS PREBENJAMI GROC 2015
-
13/11/2021 10:00
SANT LLORENÇ DE LA MUGA F.C. Sant Llorenç de la Muga
Jornada 5
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ B - 2015 descansa
CE LLANÇÀ prebenjami 2015
-
20/11/2021 10:30
A.E.ROSES PREBENJAMÍ B
SANT LLORENÇ DE LA MUGA F.C. Sant Llorenç de la Muga
-
21/11/2021 10:00
CE La Salle Figueres Pre-benjamí A
CF ESPLAIS PREBENJAMI GROC 2015
-
20/11/2021 11:00
CF PERALADA Prebenjamí B
Jornada 6
CE LLANÇÀ prebenjami 2015
-
27/11/2021 10:00
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ B - 2015
descansa SANT LLORENÇ DE LA MUGA F.C. Sant Llorenç de la Muga
A.E.ROSES PREBENJAMÍ B
-
27/11/2021 09:45
CF ESPLAIS PREBENJAMI GROC 2015
CE La Salle Figueres Pre-benjamí A
-
28/11/2021 10:00
CF PERALADA Prebenjamí B
Jornada 7
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ B - 2015 -
12/12/2021 11:30
SANT LLORENÇ DE LA MUGA F.C. Sant Llorenç de la Muga
CF ESPLAIS PREBENJAMI GROC 2015 -
11/12/2021 10:00
CE LLANÇÀ prebenjami 2015
CF PERALADA Prebenjamí B descansa
CE La Salle Figueres Pre-benjamí A -
12/12/2021 10:00
A.E.ROSES PREBENJAMÍ B

Jornada 1
CF PERALADA Pre-benjamí A
-
24/10/2021 10:00
A.E.ROSES PREBENJAMÍ A
FC Sant Pere Pescador PREBENJAMINS A
-
23/10/2021 12:00
FE FIGUERES Pre-Benjami 14 Blanc
CF ESPLAIS PREBENJAMI NEGRE 2014
-
23/10/2021 10:00
CE LLANÇÀ Prebenjami 2014
F.C. L'ESCALA PRE-BENJAMÍ A descansa
Jornada 2
FC Sant Pere Pescador PREBENJAMINS A
-
31/10/2021 10:00
CF PERALADA Pre-benjamí A
A.E.ROSES PREBENJAMÍ A
-
31/10/2021 09:45
CF ESPLAIS PREBENJAMI NEGRE 2014
FE FIGUERES Pre-Benjami 14 Blanc
-
31/10/2021 10:00
F.C. L'ESCALA PRE-BENJAMÍ A
CE LLANÇÀ Prebenjami 2014 descansa
Jornada 3
CF PERALADA Pre-benjamí A
-
07/11/2021 11:15
CF ESPLAIS PREBENJAMI NEGRE 2014
F.C. L'ESCALA PRE-BENJAMÍ A
-
07/11/2021 10:00
FC Sant Pere Pescador PREBENJAMINS A
descansa A.E.ROSES PREBENJAMÍ A
CE LLANÇÀ Prebenjami 2014
-
06/11/2021 10:30
FE FIGUERES Pre-Benjami 14 Blanc
Jornada 4
F.C. L'ESCALA PRE-BENJAMÍ A
-
14/11/2021 10:00
CF PERALADA Pre-benjamí A
CF ESPLAIS PREBENJAMI NEGRE 2014 descansa
FC Sant Pere Pescador PREBENJAMINS A
-
14/11/2021 10:00
CE LLANÇÀ Prebenjami 2014
A.E.ROSES PREBENJAMÍ A
-
13/11/2021 09:45
FE FIGUERES Pre-Benjami 14 Blanc
Jornada 5
CF PERALADA Pre-benjamí A descansa
CE LLANÇÀ Prebenjami 2014
-
20/11/2021 11:45
F.C. L'ESCALA PRE-BENJAMÍ A
FE FIGUERES Pre-Benjami 14 Blanc
-
21/11/2021 09:30
CF ESPLAIS PREBENJAMI NEGRE 2014
A.E.ROSES PREBENJAMÍ A
-
20/11/2021 11:15
FC Sant Pere Pescador PREBENJAMINS A
Jornada 6
CE LLANÇÀ Prebenjami 2014
-
27/11/2021 11:30
CF PERALADA Pre-benjamí A
descansa FE FIGUERES Pre-Benjami 14 Blanc
F.C. L'ESCALA PRE-BENJAMÍ A
-
27/11/2021 11:00
A.E.ROSES PREBENJAMÍ A
CF ESPLAIS PREBENJAMI NEGRE 2014
-
27/11/2021 11:00
FC Sant Pere Pescador PREBENJAMINS A
Jornada 7
CF PERALADA Pre-benjamí A -
11/12/2021 11:15
FE FIGUERES Pre-Benjami 14 Blanc
A.E.ROSES PREBENJAMÍ A -
11/12/2021 09:45
CE LLANÇÀ Prebenjami 2014
FC Sant Pere Pescador PREBENJAMINS A descansa
CF ESPLAIS PREBENJAMI NEGRE 2014 -
11/12/2021 10:00
F.C. L'ESCALA PRE-BENJAMÍ A

Jornada 1
Vilafant F.C. BENJAMINS
-
24/10/2021 11:30
CF PERALADA Benjamí C
DESCANSA
-
23/10/2021 10:00
A.E.ROSES BENJAMÍ D
FE FIGUERES Benjamí E
-
23/10/2021 09:30
CF ESPLAIS BENJAMI
UE LA JONQUERA BENJAMÍ B
-
23/10/2021 12:30
FC Sant Pere Pescador BENJAMINS A
Jornada 2
DESCANSA
-
30/10/2021 10:00
Vilafant F.C. BENJAMINS
CF PERALADA Benjamí C
-
31/10/2021 11:00
FE FIGUERES Benjamí E
A.E.ROSES BENJAMÍ D
-
31/10/2021 09:45
UE LA JONQUERA BENJAMÍ B
CF ESPLAIS BENJAMI
-
30/10/2021 11:00
FC Sant Pere Pescador BENJAMINS A
Jornada 3
Vilafant F.C. BENJAMINS
-
07/11/2021 11:00
FE FIGUERES Benjamí E
UE LA JONQUERA BENJAMÍ B
-
06/11/2021 10:00
DESCANSA
FC Sant Pere Pescador BENJAMINS A
-
06/11/2021 12:00
CF PERALADA Benjamí C
CF ESPLAIS BENJAMI
-
07/11/2021 10:00
A.E.ROSES BENJAMÍ D
Jornada 4
UE LA JONQUERA BENJAMÍ B
-
14/11/2021 10:00
Vilafant F.C. BENJAMINS
FC Sant Pere Pescador BENJAMINS A
-
13/11/2021 11:30
FE FIGUERES Benjamí E
DESCANSA
-
13/11/2021 10:00
CF ESPLAIS BENJAMI
CF PERALADA Benjamí C
-
14/11/2021 09:30
A.E.ROSES BENJAMÍ D
Jornada 5
Vilafant F.C. BENJAMINS
-
21/11/2021 11:00
FC Sant Pere Pescador BENJAMINS A
CF ESPLAIS BENJAMI
-
20/11/2021 10:00
UE LA JONQUERA BENJAMÍ B
A.E.ROSES BENJAMÍ D
-
21/11/2021 11:15
FE FIGUERES Benjamí E
CF PERALADA Benjamí C
-
20/11/2021 11:00
DESCANSA
Jornada 6
CF ESPLAIS BENJAMI
-
27/11/2021 10:00
Vilafant F.C. BENJAMINS
FC Sant Pere Pescador BENJAMINS A
-
28/11/2021 10:00
A.E.ROSES BENJAMÍ D
UE LA JONQUERA BENJAMÍ B
-
27/11/2021 15:30
CF PERALADA Benjamí C
FE FIGUERES Benjamí E
-
28/11/2021 12:00
DESCANSA
Jornada 7
Vilafant F.C. BENJAMINS -
12/12/2021 12:00
A.E.ROSES BENJAMÍ D
CF PERALADA Benjamí C -
11/12/2021 12:30
CF ESPLAIS BENJAMI
DESCANSA -
11/12/2021 10:00
FC Sant Pere Pescador BENJAMINS A
FE FIGUERES Benjamí E -
12/12/2021 12:00
UE LA JONQUERA BENJAMÍ B

Jornada 1
BASE L'EMPORDANET BENJAMI VERMELL
-
23/10/2021 11:00
CE La Salle Figueres Benjamí A
UE CABANES UE CABANES
-
23/10/2021 12:00
CE Fortià BENJAMI
FC VILAMALLA BENJAMÍ 2013
-
24/10/2021 09:30
EFC PALAU SAVERDERA Benjamin
AE Vilabertran Benjamin A
-
16/11/2021 18:30
FC.BORRASSA BORRASSA
Jornada 2
UE CABANES UE CABANES
-
30/10/2021 12:00
BASE L'EMPORDANET BENJAMI VERMELL
CE La Salle Figueres Benjamí A
-
30/10/2021 10:00
FC VILAMALLA BENJAMÍ 2013
CE Fortià BENJAMI
-
30/10/2021 12:15
AE Vilabertran Benjamin A
EFC PALAU SAVERDERA Benjamin
-
31/10/2021 10:00
FC.BORRASSA BORRASSA
Jornada 3
BASE L'EMPORDANET BENJAMI VERMELL
-
06/11/2021 11:00
FC VILAMALLA BENJAMÍ 2013
AE Vilabertran Benjamin A
-
26/11/2021 18:30
UE CABANES UE CABANES
FC.BORRASSA BORRASSA
-
07/11/2021 12:30
CE La Salle Figueres Benjamí A
EFC PALAU SAVERDERA Benjamin
-
07/11/2021 09:45
CE Fortià BENJAMI
Jornada 4
AE Vilabertran Benjamin A
-
13/11/2021 10:00
BASE L'EMPORDANET BENJAMI VERMELL
FC VILAMALLA BENJAMÍ 2013
-
13/11/2021 10:00
FC.BORRASSA BORRASSA
UE CABANES UE CABANES
-
13/11/2021 12:00
EFC PALAU SAVERDERA Benjamin
CE La Salle Figueres Benjamí A
-
13/11/2021 10:00
CE Fortià BENJAMI
Jornada 5
BASE L'EMPORDANET BENJAMI VERMELL
-
20/11/2021 10:00
FC.BORRASSA BORRASSA
EFC PALAU SAVERDERA Benjamin
-
21/11/2021 09:45
AE Vilabertran Benjamin A
FC VILAMALLA BENJAMÍ 2013
-
20/11/2021 10:00
CE Fortià BENJAMI
CE La Salle Figueres Benjamí A
-
21/11/2021 10:30
UE CABANES UE CABANES
Jornada 6
EFC PALAU SAVERDERA Benjamin
-
28/11/2021 10:00
BASE L'EMPORDANET BENJAMI VERMELL
FC.BORRASSA BORRASSA
-
28/11/2021 10:00
CE Fortià BENJAMI
AE Vilabertran Benjamin A
-
27/11/2021 10:00
CE La Salle Figueres Benjamí A
FC VILAMALLA BENJAMÍ 2013
-
27/11/2021 16:00
UE CABANES UE CABANES
Jornada 7
BASE L'EMPORDANET BENJAMI VERMELL -
11/12/2021 11:00
CE Fortià BENJAMI
CE La Salle Figueres Benjamí A -
11/12/2021 10:00
EFC PALAU SAVERDERA Benjamin
UE CABANES UE CABANES -
11/12/2021 16:00
FC.BORRASSA BORRASSA
FC VILAMALLA BENJAMÍ 2013 -
11/12/2021 10:00
AE Vilabertran Benjamin A

Jornada 1
FC Bàscara FC BÀSCARA PREBENJAMÌ 2014
-
23/10/2021 11:30
CE Juncaria Ce JUNCARIA PREBENJAMIN 2014
CF VILAJUÏGA Vilajuiga cf
-
24/10/2021 10:00
EFC PALAU SAVERDERA Pre benjamin Elit FC
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ A - 2013
-
24/10/2021 10:30
CF Navata Prebenjamí A
FE FIGUERES Pre-Benjami 14 Blau descansa
Jornada 2
FC Bàscara FC BÀSCARA PREBENJAMÌ 2014
-
31/10/2021 11:30
CF VILAJUÏGA Vilajuiga cf
CE Juncaria Ce JUNCARIA PREBENJAMIN 2014
-
30/10/2021 12:00
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ A - 2013
EFC PALAU SAVERDERA Pre benjamin Elit FC
-
30/10/2021 10:00
FE FIGUERES Pre-Benjami 14 Blau
CF Navata Prebenjamí A descansa
Jornada 3
FC Bàscara FC BÀSCARA PREBENJAMÌ 2014
-
07/11/2021 11:30
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ A - 2013
FE FIGUERES Pre-Benjami 14 Blau
-
06/11/2021 09:30
CF VILAJUÏGA Vilajuiga cf
descansa CE Juncaria Ce JUNCARIA PREBENJAMIN 2014
CF Navata Prebenjamí A
-
06/11/2021 12:00
EFC PALAU SAVERDERA Pre benjamin Elit FC
Jornada 4
FE FIGUERES Pre-Benjami 14 Blau
-
14/11/2021 09:30
FC Bàscara FC BÀSCARA PREBENJAMÌ 2014
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ A - 2013 descansa
CF VILAJUÏGA Vilajuiga cf
-
14/11/2021 10:00
CF Navata Prebenjamí A
CE Juncaria Ce JUNCARIA PREBENJAMIN 2014
-
13/11/2021 13:00
EFC PALAU SAVERDERA Pre benjamin Elit FC
Jornada 5
FC Bàscara FC BÀSCARA PREBENJAMÌ 2014 descansa
CF Navata Prebenjamí A
-
20/11/2021 11:00
FE FIGUERES Pre-Benjami 14 Blau
EFC PALAU SAVERDERA Pre benjamin Elit FC
-
20/11/2021 10:00
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ A - 2013
CE Juncaria Ce JUNCARIA PREBENJAMIN 2014
-
20/11/2021 12:00
CF VILAJUÏGA Vilajuiga cf
Jornada 6
CF Navata Prebenjamí A
-
27/11/2021 12:00
FC Bàscara FC BÀSCARA PREBENJAMÌ 2014
descansa EFC PALAU SAVERDERA Pre benjamin Elit FC
FE FIGUERES Pre-Benjami 14 Blau
-
27/11/2021 09:30
CE Juncaria Ce JUNCARIA PREBENJAMIN 2014
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ A - 2013
-
28/11/2021 10:00
CF VILAJUÏGA Vilajuiga cf
Jornada 7
FC Bàscara FC BÀSCARA PREBENJAMÌ 2014 -
12/12/2021 11:30
EFC PALAU SAVERDERA Pre benjamin Elit FC
CE Juncaria Ce JUNCARIA PREBENJAMIN 2014 -
11/12/2021 12:00
CF Navata Prebenjamí A
CF VILAJUÏGA Vilajuiga cf descansa
FC VILAMALLA PREBENJAMÍ A - 2013 -
12/12/2021 10:15
FE FIGUERES Pre-Benjami 14 Blau

Jornada 1
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMI
-
23/10/2021 12:00
A.E.ROSES PREBENJAMÍ C
CF BASE ROSES PREBENJAMÍ A
-
24/10/2021 11:00
FE FIGUERES Pre-Benjami 15
CE Juncaria C.E.JUNCARIA 2015
-
23/10/2021 12:00
F.C. L'ESCALA PRE-BENJAMÍ B
UE LA JONQUERA PREBENJAMÍ
-
23/10/2021 15:00
CF PERALADA Prebenjamí C
Jornada 2
CF BASE ROSES PREBENJAMÍ A
-
31/10/2021 10:00
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMI
A.E.ROSES PREBENJAMÍ C
-
30/10/2021 11:15
CE Juncaria C.E.JUNCARIA 2015
FE FIGUERES Pre-Benjami 15
-
31/10/2021 10:00
CF PERALADA Prebenjamí C
F.C. L'ESCALA PRE-BENJAMÍ B
-
30/10/2021 15:30
UE LA JONQUERA PREBENJAMÍ
Jornada 3
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMI
-
06/11/2021 10:00
CE Juncaria C.E.JUNCARIA 2015
CF PERALADA Prebenjamí C
-
06/11/2021 10:00
CF BASE ROSES PREBENJAMÍ A
UE LA JONQUERA PREBENJAMÍ
-
06/11/2021 10:00
A.E.ROSES PREBENJAMÍ C
F.C. L'ESCALA PRE-BENJAMÍ B
-
06/11/2021 10:00
FE FIGUERES Pre-Benjami 15
Jornada 4
CF PERALADA Prebenjamí C
-
14/11/2021 10:00
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMI
CE Juncaria C.E.JUNCARIA 2015
-
13/11/2021 13:00
UE LA JONQUERA PREBENJAMÍ
CF BASE ROSES PREBENJAMÍ A
-
14/11/2021 10:30
F.C. L'ESCALA PRE-BENJAMÍ B
A.E.ROSES PREBENJAMÍ C
-
13/11/2021 09:45
FE FIGUERES Pre-Benjami 15
Jornada 5
UE LA JONQUERA PREBENJAMÍ
-
20/11/2021 10:00
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMI
F.C. L'ESCALA PRE-BENJAMÍ B
-
20/11/2021 15:00
CF PERALADA Prebenjamí C
FE FIGUERES Pre-Benjami 15
-
21/11/2021 11:15
CE Juncaria C.E.JUNCARIA 2015
A.E.ROSES PREBENJAMÍ C
-
21/11/2021 09:45
CF BASE ROSES PREBENJAMÍ A
Jornada 6
F.C. L'ESCALA PRE-BENJAMÍ B
-
27/11/2021 10:00
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMI
UE LA JONQUERA PREBENJAMÍ
-
28/11/2021 10:00
FE FIGUERES Pre-Benjami 15
CF PERALADA Prebenjamí C
-
28/11/2021 11:15
A.E.ROSES PREBENJAMÍ C
CE Juncaria C.E.JUNCARIA 2015
-
27/11/2021 12:00
CF BASE ROSES PREBENJAMÍ A
Jornada 7
BASE L'EMPORDANET PREBENJAMI -
11/12/2021 12:00
FE FIGUERES Pre-Benjami 15
A.E.ROSES PREBENJAMÍ C -
12/12/2021 09:45
F.C. L'ESCALA PRE-BENJAMÍ B
CF BASE ROSES PREBENJAMÍ A -
12/12/2021 10:30
UE LA JONQUERA PREBENJAMÍ
CE Juncaria C.E.JUNCARIA 2015 -
11/12/2021 12:00
CF PERALADA Prebenjamí C

Jornada 1
DESCANSA
-
24/10/2021 11:30
CF PERALADA Benjamí Femení
A.E.ROSES BENJAMÍ C
-
23/10/2021 09:45
SANT LLORENÇ DE LA MUGA F.C. Sant Llorenç de la Muga
F.C. L'ESCALA BENJAMÍ C
-
24/10/2021 10:00
UE LA JONQUERA BENJAMI A
FC Bàscara FC BÀSCARA BENJAMI
-
23/10/2021 11:15
CE Juncaria BENJAMI 2012
Jornada 2
A.E.ROSES BENJAMÍ C
-
30/10/2021 11:15
DESCANSA
CF PERALADA Benjamí Femení
-
31/10/2021 10:00
F.C. L'ESCALA BENJAMÍ C
SANT LLORENÇ DE LA MUGA F.C. Sant Llorenç de la Muga
-
31/10/2021 11:30
FC Bàscara FC BÀSCARA BENJAMI
UE LA JONQUERA BENJAMI A
-
31/10/2021 10:00
CE Juncaria BENJAMI 2012
Jornada 3
DESCANSA
-
07/11/2021 11:30
F.C. L'ESCALA BENJAMÍ C
FC Bàscara FC BÀSCARA BENJAMI
-
06/11/2021 10:15
A.E.ROSES BENJAMÍ C
CE Juncaria BENJAMI 2012
-
06/11/2021 10:15
CF PERALADA Benjamí Femení
UE LA JONQUERA BENJAMI A
-
07/11/2021 10:00
SANT LLORENÇ DE LA MUGA F.C. Sant Llorenç de la Muga
Jornada 4
FC Bàscara FC BÀSCARA BENJAMI
-
13/11/2021 10:15
DESCANSA
F.C. L'ESCALA BENJAMÍ C
-
13/11/2021 10:00
CE Juncaria BENJAMI 2012
A.E.ROSES BENJAMÍ C
-
13/11/2021 11:15
UE LA JONQUERA BENJAMI A
CF PERALADA Benjamí Femení
-
14/11/2021 12:15
SANT LLORENÇ DE LA MUGA F.C. Sant Llorenç de la Muga
Jornada 5
DESCANSA
-
21/11/2021 11:30
CE Juncaria BENJAMI 2012
UE LA JONQUERA BENJAMI A
-
21/11/2021 10:00
FC Bàscara FC BÀSCARA BENJAMI
SANT LLORENÇ DE LA MUGA F.C. Sant Llorenç de la Muga
-
21/11/2021 11:00
F.C. L'ESCALA BENJAMÍ C
CF PERALADA Benjamí Femení
-
20/11/2021 10:30
A.E.ROSES BENJAMÍ C
Jornada 6
UE LA JONQUERA BENJAMI A
-
28/11/2021 10:00
DESCANSA
CE Juncaria BENJAMI 2012
-
28/11/2021 12:00
SANT LLORENÇ DE LA MUGA F.C. Sant Llorenç de la Muga
FC Bàscara FC BÀSCARA BENJAMI
-
28/11/2021 11:30
CF PERALADA Benjamí Femení
F.C. L'ESCALA BENJAMÍ C
-
28/11/2021 10:00
A.E.ROSES BENJAMÍ C
Jornada 7
DESCANSA -
12/12/2021 11:30
SANT LLORENÇ DE LA MUGA F.C. Sant Llorenç de la Muga
CF PERALADA Benjamí Femení -
12/12/2021 11:00
UE LA JONQUERA BENJAMI A
A.E.ROSES BENJAMÍ C -
11/12/2021 11:15
CE Juncaria BENJAMI 2012
F.C. L'ESCALA BENJAMÍ C -
12/12/2021 10:00
FC Bàscara FC BÀSCARA BENJAMI

INSCRIPCIONS JUGADORS
Aquesta temporada 2021 - 2022, els esportistes de la disciplina de futbol realitzaran la seva inscripció a nivell particular mitjançant una nova plataforma d'inscripcions, fàcil i molt intuïtiva.

*El nou aplicatiu us demanara una seria de dades personal i una foto de l'esportista.

             

CLICA AQUÍ PER FER LA TEVA INSCRIPCIÓ COM A JUGADOR DE FUTBOL

GUIA INSCRIPCIÓ JUGADORS

Instruccions inscripcions futbol

CALENDARIS

Calendari Futbol 7

Calendari Caganius

NORMATIVA

Normativa Lligues Futbol Temporada 2021-2022